DUYURULAR

Ekolojik Robot Terra ile Uygulamalı Bilim Eğitimi Devam Ediyor

05 Haziran 2018 Dünya Çevre Gününde açılışı yapılan hizmet birimimiz Ekolojik Yaşam Merkezinde ilçemiz sınırlarında bulunan öğrencilere çevre ve çevre kirliliği, atık yönetimi, küresel iklim değişikliği, su ve enerji verimliliği konularında; bilgilendirilmeleri, olumlu davranış değişiklerinin sağlanması ve öğrencilerin bu davranış değişikliklerini hayata geçirmelerine imkan sağlamak amacı ile sürekli eğitim ve atölye programları düzenlenmektedir. Bu düzenlenen eğitimlerden biri de "Ekolojik Robot Terra ile Uygulamalı Bilim Eğitimi" Atölyesidir.

Devamını Gör

Beni Baştan Yarat Atölyesi Devam Ediyor

05 Haziran 2018 Dünya Çevre Gününde açılışı yapılan hizmet birimimiz Ekolojik Yaşam Merkezinde ilçemiz sınırlarında bulunan öğrencilere çevre ve çevre kirliliği, atık yönetimi, küresel iklim değişikliği, su ve enerji verimliliği konularında; bilgilendirilmeleri, olumlu davranış değişiklerinin sağlanması ve öğrencilerin bu davranış değişikliklerini hayata geçirmelerine imkan sağlamak amacı ile sürekli eğitim ve atölye programları düzenlenmektedir. Bu düzenlenen eğitimlerden biri de "Beni Baştan Yarat" Atölyesidir.

Devamını Gör

Muhteşem Dönüşüm Solucanla Kompost Atölyesi Devam Ediyor

Eğitim Mahallesi Hakkı Bey Sokak'ta yer alan 05 Haziran 2018 tarihinde açılan Ekolojik Yaşam Merkezi'mizde Ağustos ayında organik atıkların azatlımı ve geri dönüşümü konusunda yetişkinlere yönelik “Muhteşem Dönüşüm Solucanla Kompost” eğitim ve atölyeleri gerçekleştirilmiştir. Ekolojik yaşamla ilgili etkinliklerimiz yıl boyunca devam edecektir. Katılmak isteyen herkesi bekleriz. *Katılım kontenjanla sınırlı olup eğitimlerimiz

Devamını Gör